معرفی سامانه

صفحه نخست معرفی سامانه

معرفی سامانه فیش 24

برترین سامانه آنلاین فیش حقوق

این سامانه برای کارفرمایانی طراحی شده است که قصد دارند فیش حقوق کارکنان خود را بصورت آنلاین توزیع کنند و در مقابل کارکنان نیز بتوانند با مراجعه به این سامانه، اسنادی که برایشان ارسال شده است را دانلود و مشاهده کنند. لازم به ذکر است که این سامانه علاوه بر توزیع فیش حقوق، توانایی توزیع اسنادی از قبیل حکم کارگزینی، قرارداد کار، تسویه حساب، معرفی نامه و... را نیز دارد.

تـــوجــه:

کارفرمایان گرامی توجه داشته باشند که این سامانه امکان محاسبات حقوق و دستمزد و صدور فیش حقوقی را ندارد و فقط امکان توزیع فیش حقوقی را بصورت آنلاین فراهم کرده است. لذا تمامی کارفرمایان میتوانند توسط هر نرم‌افزار حقوق و دستمزدی که در اختیار دارند، از فیشهای حقوقی کارکنان یک خروجی با فرمت pdf تهیه نموده و برای توزیع آنلاین از این سامانه استفاده کنند.

نرم افزار حقوق و دستمزد ندارید؟

در صورتیکه برای محاسبه حقوق و دستمزد و تهیه فیش حقوق نیاز به تهیه نرم افزار دارید، کافیست به سایت نرم افزار حقوق و دستمزد ویژن مراجعه نموده و نرم افزار حقوق و دستمزد مناسبی را تهیه و پس از محاسبات حقوق و دستمزد با استفاده از همین سامانه به راحتی فیشهای حقوقی کارکنان را  بصورت آنلاین و سریع توزیع کنید.

برای خرید بهترین و دقیق‌ترین نرم‌افزار حقوق و دستمزد با تلفن زیر تماس بگیرید

021-52881000

دانلود فایل ضمیمه