ویژگی ها ...

خانه ویژگی‌ها

ویژگیهای سامانه:

هر آنچه بعنوان کارفرما جهت ارسال هر سندی برای کارکنان خود نیاز دارید را یکجا در اختیارتان گذاشته ایم...

امکان ارسال هرنوع فیش

در این سامانه علاوه بر ارسال فیش حقوق، امکان ارسال هر نوع سند دیگری با فرمت pdf امکانپذیر است، پس کارفرمایان گرامی قادرند اسنادی مثل حکم کارگزینی، قرارداد کار، فیش عیدی، فیش میاندوره، برگه تسویه حساب و یا هر سند دیگری را برای پرسنل بارگذاری نمایند.

اپلیکیشن موبایل فیش24

کارکنان به راحتی می توانند بصورت آنلاین از طریق کامپیوتر و یا با اپلیکیشن اختصاصی فیش24، توسط موبایل یا تبلت فیش حقوق خود را دانلود و مشاهده نمایند.

محیط کاربری آسان

راحتی کاربران در استفاده از سامانه های تحت وب بسیار مهم است، با توجه به این موضوع در طراحی این سامانه بسیار دقت شده است تا در کنار قابلیتهای فراوان، کاربران به راحتی از قابلیتهای آن استفاده نمایند .

ورود پرسنل بدون ثبت نام

این سامانه به گونه ای طراحی شده است که پرسنل شما نیاز به ثبت نام در سامانه ندارند و فقط از طریق شماره موبایل و دریافت کد اعتبارسنجی پیامکی به اسناد خود دسترسی خواهند داشت

اطلاع رسانی پیامکی

زمانی که کارفرمایان برای کارکنان خود فیش حقوق یا هر سند دیگری را ارسال میکنند میتواند از سامانه درخواست نمایند که برای کارکنان پیامکی جهت اطلاع رسانی به شماره موبایل آنها ارسال گردد.

ارتباط بین کارفرما و پرسنل

پرسنل شما میتوانند از طریق ارسال تیکت به کارفرما، پرسشهای خود را در خصوص اسناد ارسالی با کارفرمای خود مطرح نمایند و ارتباط دوطرفه ای بصورت آنلاین بین کارفرما و پرسنل فراهم شده است.

تعیین سطح دسترسی

کارفرمایان میتوانند هر زمان که مایل بودند دسترسی پرسنل به فیش حقوق و یا هر سند دیگری را محدود نموده و دسترسی کارکنان زیرمجموعه خود را مدیریت نمایند.

منعطف و استاندارد

جهت آماده سازی اسناد قبل از ارسال به سامانه نیاز به نرم افزارهای مالی خاصی ندارید، شما بعنوان کارفرما اگر از اکسل هم استفاده میکنید فقط کافیست فیش حقوق یا اسناد موردنظر را با فرمت pdf که یک استاندارد جهانی است، در سامانه بارگذاری کنید.

ویژگیهای باورنکردنی

قابلیتها و انعطاف این سامانه فراتر از تصور شماست، ما با استفاده از آخرین تکنولوژیهای نرم افزاری این سامانه را تولید کرده ایم، با عضویت و استفاده از این سامانه، توزیع هر سندی توسط کارفرمایان برای پرسنل بسیار سریع و آسان خواهد بود...

بازدهی بیشتر مجموعه

توزیع سریع فیش حقوق یا احکام کارگزینی بصورت آنلاین باعث ارتباط بهتر بین کارفرما و کارکنان شده و باعث بازدهی بیشتر مجموعه خواهد شد...

امنیت مناسب

حریم خصوصی و امنیت در این سامانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ما با رعایت اصول امنیتی و کنترل دسترسی کاربران، تمامی اطلاعات کارفرمایان و پرسنل آنها را محافظت کرده ایم تا امنیت کارفرمایان و پرسنل آنها بصورت استاندارد تامین گردد.

پشتیبانی کارفرمایان

پشتیبانی مناسب و به موقع می تواند به اندازه کیفیت محصول ارائه شده دارای اهمیت باشد. به کمک سیستم پشتیبانی آنلاین براحتی با واحد پشتیبانی از طریق ارسال تیکت، ارتباط برقرار نموده و پاسخ مناسب را دریافت کنید.